مشاوره جنسی و زناشویی | سکسولوژی (تلفنی و حضوری و آنلاین)

یکی از مهمترین خدمات ما، مشاوره جنسی و مشاوره سکسولوژی می باشد. خدمات مشاوره جنسی در دکتر گپ به روش های مشاوره جنسی آنلاین، مشاوره جنسی حضوری و مشاوره جنسی تلفنی انجام می شود .
برآورده کردن نیازهای جنسی و داشتن یک رابطه جنسی موفق می تواند برای کیفیت زندگی شخصی و مشترک شما مفید باشد. این موارد شامل فشار خون طبیعی، سلامت قلب، کاهش استرس و در نتیجه روابط عاطفی بهتر است. اختلال عملکرد جنسی می تواند منجر به اختلافات زناشویی، از دست دادن اعتماد به نفس، اختلالات روانی و سایر پیامدهای منفی شود. سکس تراپی یک رویکرد جامع برای درمان و حذف این چالش ها است که به ما کمک می کند راهی برای داشتن یک زندگی جنسی سالم تر و شادتر پیدا کنیم.
سکس تراپی نوعی روان درمانی است که می تواند به افراد کمک کند چالش های جنسی مانند اختلال نعوظ، کاهش میل جنسی، مقاربت دردناک، مشکل ارگاسم و غیره را شناسایی و حل کنند. به عبارت دیگر، یک درمانگر جنسی به شما کمک می کند تا مسائل جنسی را که ریشه روانشناختی دارند حل کرده و از طریق گفتگو درمانی رضایت جنسی بیشتری را تجربه کنید.
مشاوره جنسی
دکتر امیرسجاد فتوره چی
مشاور حضوری ، آنلاین و تلفنی
مشاوره جنسی
آدرس : تهران، پاسداران، بهستان هشتم، پلاک 27
تلفن تماس : 91004808 .021
واتساپ : 0910 484 0910

سکس‌تراپی (مشاوره جنسی) چیست؟

سکس ‌تراپی شاخه ای تخصصی از روان درمانی است. سکس ‌تراپی به افراد کمک می کند تا با بررسی عوامل پزشکی، روانی، شخصی یا بین فردی که بر رضایت جنسی آنها تأثیر می گذارد، زندگی جنسی رضایت بخشی داشته باشند.
در طول رابطه جنسی، می توانید در مورد عملکرد جنسی، احساسات جنسی و صمیمیت با درمانگر خود صحبت کنید.سکس ‌تراپی فقط برای زوج ها نیست، افراد نیز می توانند از این درمان استفاده کنند. سکس ‌تراپی برای افراد در هر سن، جنسیت و هر گرایش جنسی موثر است.
هدف از سکس ‌تراپی کمک به افراد برای غلبه بر چالش های فیزیکی و عاطفی گذشته است. به این ترتیب آنها می توانند یک رابطه رضایت بخش و یک زندگی جنسی لذت بخش داشته باشند.
سکس ‌تراپی معمولا یک درمان کوتاه مدت با تعداد جلسات محدود است. با این حال، برنامه درمانی و مدت درمان به نگرانی ها و مسائل فرد و همچنین اهداف درمان بستگی دارد. برخی از مشکلات را می توان در یک یا دو جلسه حل کرد، در حالی که برخی دیگر نیاز به سال ها درمان دارند.
سکس‌تراپی (مشاوره جنسی) چیست

به چه کسی سکس‌تراپ می‌گویند؟

یک درمانگر جنسی کسی است که به افراد کمک می کند تا مشکلات جنسی خود را حل کنند. یک درمانگر جنسی می تواند یک مددکار اجتماعی، پزشک، روانشناس یا روانپزشک با تخصص ویژه در زمینه سلامت و مسائل جنسی باشد.
یک درمانگر جنسی به شما کمک می کند تا یک رابطه جنسی موفق ایجاد کرده و ترس ها و نگرانی های خود را برطرف کنید.
 هنگامی که در مورد رابطه جنسی نگرانی دارید اما مشکل یا بیماری جسمی زمینه ای ندارید، یک درمانگر جنسی می تواند به شما کمک کند بر ترس ها و اضطراب های خود غلبه کنید و تجربه رابطه بهتری داشته باشید. در واقع، درمانگرهای جنسی به زوج ها کمک می کنند تا با آموزش های لازم، مشکلات جنسی خود را به راحتی حل کنند. به یاد داشته باشید، درمانگرهای جنسی نمی توانند بیماری ها و مشکلات هورمونی شما را درمان کنند، اما می توانند به شما کمک کنند تا از طریق رفتار درمانی شناختی، درمان مبتنی بر احساسات، مداخلات مبتنی بر ذهن آگاهی و آموزش مهارت های ارتباطی زوجین، عملکرد بهتری در طول رابطه جنسی داشته باشید. 
به چه کسی سکس‌تراپ می‌گویند

مشاوره جنسی چه کمکی به شما می‌کند؟

مشاوره جنسی نوعی مشاوره تخصصی روانشناسی است که برای کمک به افراد یا زوجین در حل مسائل جنسی طراحی شده است. از طریق مشاوره جنسی می توان به عوامل پزشکی، روانشناختی، شخصی یا بین فردی که بر روند سلامت جنسی تأثیر می گذارد رسیدگی کرد. به طور کلی، هدف از مشاوره جنسی کمک به افراد برای غلبه بر چالش های جسمی و عاطفی و دستیابی به رفتار جنسی سالم و با کیفیت است. اختلال عملکرد جنسی شایع است. در واقع، بسیاری از مردان و زنان در طول زندگی خود نوعی اختلال عملکرد جنسی را تجربه می کنند. یک مشاور جنسی می تواند در مورد مسائل مختلف جنسی، از نگرانی در مورد عملکرد جنسی گرفته تا مسائل مربوط به رفتار جنسی، به شما کمک کند.مشاوره جنسی بیشتر بر موارد زیر تمرکز دارد:
 • نگرانی در مورد میل یا برانگیختگی جنسی
 • نگرانی در مورد علایق یا جهت گیری جنسی
 • رفتار تکانشی یا اجباری
 • نگرانی در مورد عملکرد نعوظ
 • انزال زودرس
 • مشکل در تحریک جنسی
 • مشکل در رسیدن به ارگاسم (آنورگاسمی)
 • درد هنگام مقاربت (پارانویا)
 • مسائل صمیمی مربوط به ناتوانی یا بیماری مزمن
 • نگرانی در مورد تجارب جنسی ناخواسته گذشته
همانطور که می دانید رابطه جنسی یکی از پایه های اساسی یک زندگی سالم و طبیعی است و صمیمیت فیزیکی و عاطفی نیز بخش مهمی از سلامتی شماست. هنگامی که اختلال عملکرد جنسی رخ می دهد، رابطه زناشویی می تواند دشوار شود و مشکلاتی را در روند عادی زندگی شما ایجاد کند. مشاوره جنسی می تواند به شما کمک کند تا چالش های جنسی خود را دوباره تنظیم کنید و رضایت جنسی خود را افزایش یا بازیابی کنید.
مشاوره جنسی چه کمکی به شما می‌کند؟

اهمیت مشاوره جنسی و روابط زناشویی برای زوج‌های جوان

رابطه جنسی بین زوجین از اهمیت ویژه ای برخوردار است و لازم است افراد در این زمینه آموزش های مناسبی ببینند و با آموزش صحیح کیفیت روابط خود را ارتقا دهند. به عنوان مثال شایع ترین مشکلات بین زوجین زود انزالی مردان و بی میلی مردانه است که این دو مشکل بسیار مهم هستند و نیاز به درمان تخصصی دارند زیرا زود انزالی و بی میلی جنسی بر کیفیت زندگی جنسی تأثیر می گذارد. فعالیت جنسی کاهش می یابد و به مرور زمان زن و مرد از یکدیگر فاصله می گیرند و مشکلات دیگری برای آنها ایجاد می شود.
نکته ای که همه باید بدانند این است که همه افراد ممکن است دچار مشکلات و اختلالات جنسی شوند، بنابراین برای هر یک از این مشکلات درمان های خاص و پزشکان مربوطه وجود دارد و احساس شرم در مورد آن هیچ فایده ای ندارد، این مشکل باید به سرعت درمان شود، درست مثل اینکه از رفتن به دکتر خجالت می‌کشید چون سرما خورده‌اید! پس هیچ فکر منفی در مورد خود نداشته باشید و بدانید که این کار را به متخصصان بسپارید و قطعا نتیجه خواهید گرفت و مشکل شما حل خواهد شد.
اهمیت مشاوره جنسی و روابط زناشویی

مشکلات جنسی رایج

فعالیت جنسی (شامل نزدیکی و خودارضایی) تجربه پیچیده ای است که احساسات، ذهن و بدن فرد را درگیر می کند. عملکرد جنسی نقش مهمی در کیفیت زندگی زوجین دارد و ارتباط مستقیمی با سلامت جسمی و روانی و رضایت از رابطه دارد. اما برای چه مسائلی باید به یک متخصص جنسی مراجعه کرد؟ در زیر به تفصیل به این موضوع می پردازیم:
عدم تمایل
فقدان میل و از دست دادن میل جنسی یک مشکل رایج است که اکثر زنان و یک مرد از هر پنج مرد را در مقطعی از زندگی تحت تاثیر قرار می دهد. این مشکل اغلب به دلیل استرس شغلی و شخصی یا تغییرات عمده زندگی مانند بارداری، زایمان یا شیردهی رخ می دهد.
 • مشکلات بین فردی
 • استرس، اضطراب یا افسردگی
 • بارداری و زایمان
 • افزایش سن، به ویژه یائسگی
 • نوشیدن الکل زیاد
 • برخی شرایط طولانی مدت، مانند بیماری قلبی، دیابت، عملکرد تیروئید یا سرطان
اگر در مورد میل جنسی خود نگران هستید و از دست دادن آن شما را آزار می دهد یا بر روابط شما تأثیر می گذارد، می توانید در مورد علل زمینه ای و درمان های پزشکی یا روانشناختی احتمالی با یک متخصص جنسی صحبت کنید.
مشکلات جنسی رایج

اختلال برانگیختگی جنسی و تحریک نشدن

اختلال برانگیختگی جنسی زمانی رخ می دهد که بدن به تحریکات جنسی پاسخ نمی دهد. یعنی تمایل شما به رابطه جنسی ممکن است مشکلی نباشد، اما در برانگیختگی مشکل دارید یا در برانگیختگی یا احساس تحریک در طول فعالیت جنسی مشکل دارید. خوشبختانه، یک درمانگر جنسی می تواند به شما در حل این مشکل کمک کند.
در این شرایط، اولین کاری که یک درمانگر جنسی باید انجام دهد این است که بیمار را به پزشک ارجاع دهد تا مطمئن شود که هیچ عارضه پزشکی که باعث عدم برانگیختگی جنسی یا عدم ارگاسم شود وجود ندارد. اگر همه چیز طبیعی است، درمانگران جنسی توصیه می کنند از فعالیت جنسی خودداری کنید و بر لمس و احساس تمرکز کنید. هدف در اینجا کاهش فشار ارگاسم و تمرکز بر احساس و سایر لذت های جنسی است.

مشکل در ارگاسم

مشکل ارگاسم که با نام علمی آنورگاسمی شناخته می شود زمانی است که فرد نتواند به ارگاسم برسد. حتی اگر فردی از رابطه جنسی لذت ببرد و احساس خوبی نسبت به آن داشته باشد، تجربه ارگاسم برای او دشوار است. آنورگاسمی همچنین ارگاسم هایی را توصیف می کند که به اندازه دلخواه قوی یا مکرر نیستند. این مشکل نوعی اختلال عملکرد جنسی است که همه جنسیت ها را درگیر می کند.
در آنورگاسمی زن و مرد، فرد همچنان میل به رابطه جنسی دارد و احساس لذت می کند. با این حال، ممکن است از نظر عاطفی نیز احساس ناراحتی کند زیرا نمی تواند به ارگاسم برسد. خوشبختانه، درمانگران جنسی می توانند به شما در یافتن علت آنورگاسم کمک کنند.

درد هنگام رابطه جنسی

درد حین رابطه جنسی می تواند به دلایل مختلفی از مشکلات ساختاری گرفته تا مشکلات روانی رخ دهد. اصطلاح پزشکی برای مقاربت دردناک دیسپارونی است که به عنوان درد ثابت یا عود کننده تناسلی قبل، حین یا بعد از مقاربت تعریف می شود. در حالی که علل احتمالی این مشکل گاهی به دلیل تغییرات هورمونی، التهاب دهانه رحم به دلیل عفونت های مقاربتی، آندومتریوز و فیبروم رحم، زوال بافت واژن به دلیل از دست دادن استروژن یا شرایط مختلف پزشکی است، اما گاهی این درد جنبه روانی دارد. به عنوان مثال، استرس، اضطراب، افسردگی، احساس گناه، تجربه سوء استفاده جنسی، تجربه معاینه دردناک لگن در گذشته، یا سایر مشکلات رابطه می تواند علت درد جنسی در حین مقاربت باشد.

درد هنگام رابطه جنسی

اختلال در نعوظ

اختلال نعوظ یکی از شایع ترین مشکلات جنسی است که به عنوان ناتوانی در ایجاد و حفظ نعوظ کافی برای مقاربت جنسی تعریف می شود. اختلال نعوظ که گهگاه رخ می دهد لزوماً دلیلی برای نگرانی نیست. با این حال، اگر اختلال نعوظ یک مشکل طولانی مدت باشد، می تواند باعث استرس شود و اعتماد به نفس فرد را تحت تاثیر قرار دهد. حتی می تواند منجر به مشکلات رابطه شود. مشکل در نعوظ یا حفظ آن نیز می تواند نشانه یک بیماری زمینه ای و یک عامل خطر برای بیماری قلبی باشد.
شایع ترین علل روانی اختلال نعوظ عبارتند از:
 • استرس؛ استرس می تواند به کار، پول یا نتیجه مشکلات زناشویی و عوامل دیگر مرتبط باشد.
 • اضطراب؛ وقتی مردی اختلال نعوظ را تجربه می کند، ممکن است بیش از حد نگران شود که این مشکل دوباره عود کند.
 • احساس گناه؛ ممکن است مردی به خاطر اینکه نتوانسته همسرش را راضی کند احساس گناه کند.
 • افسردگی؛ افسردگی یکی از علل شایع اختلال نعوظ است که می تواند مرد را حتی در موقعیت های جنسی که کاملاً احساس راحتی می کند، تحت تاثیر قرار دهد.
 • اعتماد به نفس پایین. این می تواند به دلیل تجربیات قبلی در مورد اختلال نعوظ باشد.
 • کنجکاوی؛ این می تواند در نتیجه افزایش سن و بعداً از دست دادن علاقه به رابطه جنسی، در نتیجه مصرف دارو یا مشکلات رابطه در یک زوج رخ دهد.

اختلال در نعوظ

انزال زودرس

انزال زودرس یکی از شایع ترین مشکلات و اختلالات عملکرد جنسی است که حدود 30 درصد از مردان بالغ را تحت تاثیر قرار می دهد. محققان هنوز دقیقاً نمی دانند که چه چیزی باعث زود انزالی می شود. با این حال، تحقیقات فعلی نشان می دهد که برخی از عوامل عاطفی و روانی نقش مهمی در انزال زودرس دارند. افسردگی، اضطراب، انتظارات غیر واقعی از رابطه جنسی، احساس گناه و عدم اعتماد به نفس از مهمترین دلایل روانی زود انزالی هستند.
علاوه بر این، گاهی اوقات سوء استفاده جنسی در گذشته یا خاطرات سابقه جنسی دردناک یا ناراحت کننده می تواند خطر انزال زودرس را در مردان افزایش دهد. خوشبختانه، انزال زودرس می تواند توسط یک متخصص جنسی درمان شود.

تاخیر در انزال

تاخیر در انزال، که گاهی اوقات اختلال عملکرد انزالی نامیده می شود، وضعیتی است که در آن زمان زیادی طول می کشد تا مرد به اوج لذت جنسی برسد و منی را از آلت تناسلی آزاد کند. برخی از مردان دچار تاخیر در انزال یا حتی ناتوانی در انزال می شوند.
تاخیر در انزال می تواند یک مشکل موقت یا مادام العمر باشد. برخی از بیماری های مزمن، جراحی ها و داروها از علل احتمالی تاخیر در انزال هستند. با این حال، گاهی اوقات تاخیر در انزال می تواند بعد روانی داشته باشد. به عنوان مثال، تاخیر در انزال می تواند ناشی از سوء استفاده گذشته، افسردگی، اضطراب یا استرس باشد.

تروما جنسی

آسیب های جنسی می تواند در لذت بردن از صمیمیت و رابطه جنسی اختلال ایجاد کند. تحقیقات نشان می دهد که سکس ‌تراپی می تواند به افرادی که سابقه تروما جنسی دارند کمک کند.

تروما جنسی

درمان اختلالات جنسی با مشاوره جنسی

به طور معمول، یک روانشناس یا روانپزشک کار خود را با گرفتن یک تاریخچه کامل از علائم و وضعیت جسمانی شما آغاز می کند. آنها ممکن است آزمایش‌های تشخیصی را برای رد کردن مشکلات پزشکی که در ایجاد این اختلال جنسی نقش دارند، درخواست کنند. تست های آزمایشگاهی معمولا نقش بسیار محدودی در تشخیص اختلالات جنسی دارند.
ارزیابی نگرش در مورد رابطه جنسی همراه با سایر عوامل احتمالی (ترس، اضطراب، ضربه یا سوء استفاده، نگرانی های رابطه، دارو، مصرف الکل یا مواد مخدر و غیره) به روانشناس و درمانگر جنسی کمک می کند تا علت اصلی مشکل را درک کند و درمان مناسب را ارائه دهد.
بسیاری از انواع اختلالات جنسی را می توان با درمان مشکلات جسمی یا روانی اساسی برطرف کرد. سایر استراتژی های درمانی عبارتند از:
تجویز دارو
هنگامی که یک دارو علت اختلال عملکرد جنسی است، پس تغییر دارو کمک کننده است. مردان و زنانی که دچار کمبود هورمون هستند ممکن است به تزریق هورمون، قرص یا کرم نیاز داشته باشند. برای مردان، داروهایی مانند سیلدنافیل (ویاگرا)، تادالافیل (سیالیس)، واردنافیل (Levitra، Staxyn) و آوانافیل (Stendra) با افزایش جریان خون در آلت تناسلی به بهبود عملکرد جنسی کمک می کنند. برای خانم ها می توان از هورمون هایی مانند استروژن و تستوسترون نیز استفاده کرد (البته این داروها هنوز برای این منظور تایید نشده اند).دو داروی مورد تایید FDA برای درمان اختلال عملکرد جنسی در زنان یائسه وجود دارد، از جمله فلیبانسرین (Addyi) و برملانوتید (Vyleesi).
درمان اختلالات جنسی با مشاوره جنسی
کمک های مکانیکی
دستگاه های کمکی مانند دستگاه های وکیوم و ایمپلنت های تناسلی به مردان مبتلا به اختلال نعوظ (ناتوانی در دستیابی یا حفظ نعوظ) کمک می کنند. دستگاه وکیوم (EROS-CTD) نیز برای زنان تأیید شده است، اما گران است. دیلاتاتورها همچنین به زنان مبتلا به تنگی واژن کمک می کنند. وسایلی مانند ویبره برای افزایش لذت جنسی و ارگاسم نیز مفید هستند.
سکس تراپی
درمانگران جنسی به افرادی که مشکلات جنسی دارند کمک می کنند. علاوه بر درمانگرهای جنسی، مشاوران ازدواج نیز تاثیر گذار هستند. زوجی که می خواهند از رابطه جنسی خود لذت ببرند، بهتر است با یک روانشناس متخصص در زمینه جنسی درمانی مشورت کنند.
درمان های رفتاری
این درمان ها شامل انواع تکنیک ها، از جمله آگاهی از رفتارهای مضر رابطه، یا تکنیک هایی مانند خود تحریکی برای رفع مشکلات برانگیختگی یا ارگاسم است.
روان درمانی
 درمان با کمک یک روانشناس آموزش دیده به شما کمک می کند بر آسیب های جنسی گذشته، احساس اضطراب، ترس، گناه و تصویر ضعیف بدن غلبه کنید. همه این عوامل می توانند بر عملکرد جنسی تأثیر بگذارند.

چه زمانی به مشاوره جنسی احتیاج داریم؟ و چه زمانی باید به مشاوره جنسی مراجعه کنیم؟

قابل درک است که بسیاری از مردم صحبت در مورد مشکلات جنسی را دشوار و شرم آور می دانند. به همین دلیل است که برخی از درخواست کمک اجتناب می کنند. با این حال، اگر در سکوت رنج می برید، مشکل بدتر می شود و منجر به نارضایتی و استرس زیادی در زندگی شما و اطرافیانتان (به خصوص شریک زندگی تان) می شود. اگرچه مشکلات جنسی می تواند ریشه در مشکلات عمیق تر در رابطه داشته باشد، اختلال عملکرد جنسی نیز باعث اختلال در رابطه می شود. رابطه جنسی بخش مهمی از رابطه و ارتباط بین دو نفر است که در یک رابطه هستند، بنابراین بدون آن، زوج ها از هم دور می شوند. این وضعیت نشان می دهد که باید راه حلی اندیشید و کمک بخواهید.
در زیر علائمی را که نشان می دهد مشکلات جنسی بر رابطه تأثیر گذاشته است را برجسته می کنیم:
 • رابطه جنسی باعث ناامیدی می شود.
 • رابطه جنسی دلیلی برای دعوا است.
 • یکی یا هر دوی آنها احساس ناراحتی می کنند یا شرایط کسل کننده است.
 • زوج ها از هم جدا شده اند و ارتباط برقرار نمی کنند.
 • یکی یا هر دو نادیده گرفته می شوند.

چه زمانی به مشاوره جنسی احتیاج داریم

ویژگی‌های یک مشاور جنسی خوب

یک مشاور جنسی باید یک متخصص بهداشت روان باشد، روان درمانی تمام وقت را تکمیل کرده باشد و تحت نظارت متخصصان آموزش دیده در زمینه مشاوره جنسی آموزش دیده باشد.
مهارت کامل روان درمانی و مشاوره و در داشتن مدرک رشته روانشناسی نکته اصلی در فرآیند جنسی درمانی است.
از آنجایی که بیشتر مشکلات جنسی ریشه در مشکلات شخصیتی و روابط اجتماعی دارد، تنها روان درمانگر و روانشناس قادر به شناسایی مشکلات اجتماعی، ارزیابی فردی و شخصیت بیمار می تواند به او کمک کند.
از سوی دیگر، می ‌توان سکس تراپ را محصور در آناتومی اندام‌ های جنسی، فیزیولوژی بدن و عملکرد آن‌ها دانست.
او باید ناهنجاری های جسمی و روانی را بشناسند و بین آنها تمایز قائل شوند و با توصیه های لازم آنها را راهنمایی کنند. لازم به ذکر است که شناخت زمینه های دینی، اخلاقی، فرهنگی هر جامعه یکی از نیازهای اصلی کار است. زیرا انتقاد از اختلالات جنسی، صرف نظر از زمینه های فرهنگی و ایدئولوژیک جامعه، نابجاست.

در طول جلسات مشاوره جنسی چه مواردی مطرح می شود؟

مانند جلسات روانشناختی، سکس تراپی مبتنی بر گفتگو است. درمانگر جنسی در طول جلسه از شما سوالاتی می پرسد و به طور کامل به شما گوش می دهد. شما مشکلات خود را توصیف می کنید و متخصص جنسی آنها را ارزیابی می کند تا ببیند علت مشکل روانی، فیزیکی یا ترکیبی از هر دو است. جلسات جنسی درمانی شما کاملاً محرمانه است. می توانید خودتان در این جلسات شرکت کنید. اما اگر مشکل شما به همسرتان هم مربوط می شود، بهتر است همسرتان هم در جلسات شرکت کند.
صحبت در مورد تجربیات خود و ارزیابی آنها به درمانگر کمک می کند تا مشکل شما و نحوه درمان آن را بهتر درک کند. درمانگر می تواند تمریناتی را در طول درمان به شما بدهد.
هر جلسه جنسی درمانی معمولا بین 30 تا 50 دقیقه طول می کشد. درمانگر ممکن است به شما توصیه کند که جلسات هفتگی یا شاید کمتر داشته باشید، برای مثال یک بار در ماه.
 جلسات مشاوره جنسی

چه کسانی نیاز به مشاوره جنسی دارند؟

بخشی از کارهایی که توسط متخصصان سکس تراپی انجام می شود مربوط به آموزش جنسی، آناتومی جنسی و آموزش بهداشت جنسی است که می تواند به شما کمک کند تا برای این کار آماده شوید.
اما با تمام صحبت هایی که در بالا به آن ها اشاره کردیم، افرادی هستند که در زندگی زناشویی خود دچار مشکلاتی هستند و این افراد از دسته ای هستند که باید به یک متخصص جنسی مراجعه کنند. اینها افرادی هستند که دارای ویژگی ها و مشکلات زیر هستند.
 • بیزاری از رابطه جنسی
 • کمبود میل جنسی
 • از رابطه جنسی لذت نمی برد
 • مشکل کنترل انزال
 • مشکلات در رسیدن به ارگاسم
 • احساس گناه در مورد رابطه جنسی
 • انحرافات جنسی
 • عدم قطعیت هویت جنسیتی
 • رابطه ناخوشایند با شریک جنسی
 • مقاربت دردناک

مشاوره جنسی

مشاوره جنسی حضوری

متأسفانه بسیاری از افراد برای درمان اختلالات جنسی خود به راه های خطرناک و ناسالم مانند مصرف مواد مخدر روی می آورند که مشکلات آنها را دو چندان می کند. در این شرایط دریافت مشاوره جنسی حضوری از متخصص در زمینه جنسی درمانی به شما کمک می کند تا با راه حل های سالم مشکلات خود را درمان کرده و از آسیب های جدی در آینده جلوگیری کنید.

مشاوره جنسی تلفنی

بسیاری از مراجعان نمی توانند مشکلات جنسی خود را مطرح کرده یا در مشاوره حضوری در مورد آنها مشاوره دریافت کنند. در این شرایط، مشاوره تلفنی به شما این امکان را می دهد که نگرانی های خود را راحت تر بیان کرده و شرم و خجالت کمتری را تجربه کنید. روانشناسان و مشاوران حرفه ای با رعایت اصل رازداری و پرهیز از قضاوت سعی در تسهیل این فرآیند دارند و در این زمینه به شما کمک می کنند.

مشاوره جنسی تلفنی

مشاوره جنسی آنلاین و سکس تراپ انلاین

مشاوره آنلاین جنسی یا همان سکس تراپ انلاین مانند مشاوره حضوری انجام می شود. از طرف دیگر، مزیت مشاوره آنلاین رابطه جنسی نسبت به حضوری این است که می توانید در یک محیط شخصی و امن مانند خانه یا محل کار خود با مشاور خود صحبت کنید که به شما کمک می کند احساس راحتی بیشتری داشته باشید.
در این نوشتار در مورد سکس ‌تراپی به تفصیل صحبت کردیم. اگر علائمی از مشکلات جنسی در یک رابطه می بینید، حتما آن را جدی بگیرید. پیشنهاد می کنیم قبل از بروز مشکلات جدی به روانشناس مراجعه کنید. در صورت نیاز به سکس تراپی آنلاین با ما تماس بگیرید.
اطلاعات تماس با ما
آدرس: پاسداران، بهستان هشتم، پلاک 27
تلفن تماس: 02191004808
واتساپ: 09104840910
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به هلدینگ مشاوره دکترگپ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح