فانتزی جنسی چیست و چه تاثیری در زندگی مشترک دارد؟

میل جنسی یکی از مهمترین نیروهای طبیعت انسان است و این نیرو می تواند باعث لذت شادی یا ارتباط عمیق بین شرکا شود. متأسفانه، میل با گذشت زمان محو می شود، زیرا تازگی و رمز و راز شروع به محو شدن می کند. کاهش فراوانی فانتزی‌های جنسی در مورد یکدیگر ("خیال‌پردازی‌های دیادیک") و افزایش فراوانی خیال‌پردازی‌های مربوط به افراد دیگر ("خیال‌پردازی‌های برون رابطه‌ای") از نتایج معمول این فرآیند است، زیرا شریک زندگی به دنبال تازگی و تنوع هستند. حداقل در دنیای فانتزی این خیال‌پردازی‌ها می‌توانند نیاز به تازگی و تنوع را بدون تهدید رابطه برطرف کنند. با این حال، برخی ممکن است منجر به نارضایتی از رابطه شوند، زیرا باعث می شود کمبودهای رابطه به وضوح بیشتر نمایان شود.
در مطالعه ای که به کارکردهای خیال پردازی های جنسی پرداخته است، بیشتر بر متغیرهای مربوط به فراوانی و محتوای تخیلات جنسی متمرکز شده است. مثلا؛ مشخص شده است که به دنبال تعاملات منفی زوجین، افراد تمایل دارند خود را در تخیلات خود درمانده تر نشان دهند. در مورد اینکه چگونه تخیلات جنسی بر روابط تأثیر می گذارد، نسبتاً کمی شناخته شده است. دانشمندان دریافته اند که ایجاد فانتزی میل جنسی را افزایش می دهد. اگر می خواهید یا صفر تا صد این موضوع آشنا شوید، با ما تا انتهای مطلب همراه بمانید.
فانتزی جنسی چیست

فانتزی جنسی چیست؟

فانتزی جنسی یک سناریوی اروتیک است. این می تواند واقع بینانه یا تخیلی باشد، می تواند از نظر جنسی هیجان انگیز باشد یا نه. تخیلات جنسی بیانگر خواسته های خودآگاه یا ناخودآگاه است. در همه موارد، آنها به شما اجازه می دهند که یک تمایلات جنسی کامل ایجاد کنید.
به دلایل اجتماعی یا مذهبی، فانتزی های جنسی مدت هاست که تابو بوده است. امروزه آنها پذیرفته شده اند و بالاتر از همه آنها بیشتر و بیشتر فرض می شوند. باید گفت که چندین دهه است که متخصصان توانسته اند نقش تخیلات جنسی را توضیح دهند و حتی می توانند آنها را تفسیر کنند. لازم به ذکر است که تقریباً از هر 4 نفر 3 نفر برای خودارضایی یا در حین رابطه جنسی برای تقویت برانگیختگی به خیالات جنسی متوسل می شوند.
تخیلات جنسی طبیعی است. آنها به شما اجازه می دهند که یک زندگی جنسی متعادل و کامل داشته باشید. این امکان وجود دارد که آن را با شرکای خود در میان بگذارید. بنابراین، می توان از آنها برای غلبه بر ناتوانی جنسی یا عدم لذت یا ارگاسم استفاده کرد. علاوه بر این، آنها منبع لذتی هستند که باید آنها را درک کرد، پذیرفت و حتی جرات بهره برداری از آنها را داشت.
فانتزی جنسی
اطلاعات تماس با ما
آدرس: پاسداران، بهستان هشتم، پلاک 27
تلفن تماس: 02191004808
واتساپ: 09104840910
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به هلدینگ مشاوره دکترگپ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح