تعداد نرمال رابطه جنسی چه مقدار می باشد ؟

وقتی افراد سؤالی مانند "چند بار در هفته باید رابطه جنسی سالم داشته باشند؟" آنها ممکن است واقعاً بخواهند بدانند که آیا رابطه آنها سالم است یا خیر. بنابراین چیزی که آنها واقعاً متعجب هستند احتمالاً این است که آیا آنها به اندازه کافی برای شریک زندگی خود خوب هستند یا اینکه آیا شریک زندگی آنها به اندازه کافی برای آنها خوب است. اگر به این فکر می کنید که رابطه جنسی "خیلی زیاد" یا "کم" در رابطه شما وجود دارد، به خواندن مقاله ما ادامه دهید تا پاسخ سوالات خود را بیابید. در زیر به طور عمیق به این سوال می پردازیم که "تکرار رابطه جنسی چقدر باید باشد؟

تعداد نرمال رابطه جنسی

پس از ازدواج رابطه جنسی باید چقدر باشد؟

یکی از عواملی که در فراوانی رابطه جنسی نقش دارد، ازدواج است. به طور کلی با افزایش مدت زمان رابطه، دفعات آمیزش در ازدواج کاهش می یابد. طبق مطالعه ای که توسط موسسه کینزی در سال 2017 انجام شد؛ 34 درصد از زوج های متاهل دو تا سه بار در هفته و 45 درصد چندین بار در ماه رابطه جنسی دارند. 

رابطه جنسی

ایا رابطه جنسی باعث زنده نگهداشتن عشق می شود؟

فعالیت جنسی شدید فواید جسمی و روحی زیادی دارد. رابطه جنسی با شادی بیشتر و استرس کمتر مرتبط است. با افزایش فراوانی رابطه جنسی بین همسران، تعهد و عشق نیز افزایش می یابد. همچنین داشتن یک زندگی جنسی منظم برقراری ارتباط عاطفی بین زوجین را آسان تر می کند. روابط با فراوانی جنسی کم در برابر خشم، خیانت و طلاق آسیب پذیرتر می شود

اطلاعات تماس با ما
آدرس: پاسداران، بهستان هشتم، پلاک 27
تلفن تماس: 02191004808
واتساپ: 09104840910
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به هلدینگ مشاوره دکترگپ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح