مشاوره حقوقی قراداد ها | تلفنی و آنلاین و حضوری

در زندگی تجاری نیاز به انعقاد قرارداد وجود دارد تا خطرات هر معامله و اقدامی کاهش یابد و روند آن به شکلی سالم حفظ شود. موضوع قرارداد بسته به عواملی از جمله طرفین، مکان و زمان می تواند به طرق مختلف شکل بگیرد. انواع قراردادهای اصلی؛ اساسنامه شرکت، قرارداد خرید و فروش کالا، قرارداد فرانچایز، قرارداد اعتبار، قرارداد خرید/فروش خدمات و قرارداد لجستیک فروش خدمات، قرارداد اجاره، قرارداد نمایندگی، قرارداد کاری، قرارداد محرمانه، قرارداد کارمزد، قرارداد مشارکت تجاری، قرارداد مجوز، قرارداد نگهداری و پشتیبانی می باشند. اگر می خواهید با صفر تا صد مشاوره قرار داد اشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا در ادامه مطلب با ما همراه بمانید.

چه خدماتی به هنگام دریافت مشاوره قرارداد ها به مشتری ارائه می شود؟

  • آماده سازی قرارداد
  • تجزیه و تحلیل قرارداد، تعیین مسئولیت های طرف و ارزیابی ریسک
  • اصلاح قرارداد و حصول اطمینان از انطباق قانونی .این تضمین می کند که مذاکرات لازم برای ایجاد یک قرارداد انجام می شود. تمامی این فرآیندها با پشتیبانی مشاوران متخصص انجام می شود.

مزایای مشاوره قرارداد چیست؟

حجم و پیچیدگی قرارداد به دلیل اعمال قانونی و جهانی شدن در حال افزایش است. این وضعیت فایده و ضرورت یک قرارداد مؤثر را آشکار می کند.از مهم ترین مزایای دریافت مشاوره قرارداد می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • با قراردادی که به درستی طراحی شده است
  • ریسک در فعالیت تجاری مربوطه به حداقل می رسد،
  • بهره وری مالی و عملیاتی افزایش می یابد.
  • اطمینان حاصل می شود که موضوع از آغاز تا تکمیل آنها بین طرفین بدون مشکل انجام می شود.
هر شخص یا شخص حقوقی که مایل به عقد قرارداد و ایجاد رابطه تجاری باشد می تواند از این خدمات بهره مند شود. این خدمات ممکن است مورد نیاز کسب و کارهای نوپا، مشاغل کوچک و متوسط یا شرکت های بزرگتر باشد که به نوعی درگیر زندگی تجاری هستند.
همانطور که تا به این قسمت از مقاله متوجه شده‌اید مشاوره قرارداد حتماً باید برای اشخاص حقوقی در نظر گرفته شود. به همین خاطر در این قسمت از مقاله سعی کردیم تا شمار با مفهوم جامع مشاوره قرارداد آشنا کنیم. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق توانسته باشید والات و ابهامات ذهن خود را نسبت به این موضوع برطرف کرده و در صورت تمایل از خدمات مجموعه ما بهره‌مند گردید.
اطلاعات تماس با ما
آدرس: پاسداران، بهستان هشتم، پلاک 27
تلفن تماس: 02191004808
واتساپ: 09104840910
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به هلدینگ مشاوره دکترگپ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح