مشاوره حقوقی ملکی | تلفنی و آنلاین | شبانه روزی

یکی از مسائلی که کمتر به آن توجه می شود این است که قبل از خرید و فروش املاک باید ز مشاوره ملکی بهره مند گردید. باید توجه داشته باشید که در معامله های ملکی قوانین و مقررات بسیار زیادی وجود دارد که اگر از آن ها آگاه نباشید ممکن است مشکلات بسیار زیاد حقوقی برایتان به وجود آید. به همین خاطر توصیه می شود تا با دریافت مشاوره حقوقی ملکی از صفر تا صد قوانین و مقررات معامله آگاه گردید و با دید بازتری نسبت به این موضوع اقدام به انجام معامله نمایید. اگر می خواهید با صفر تا صد مشاوره ملکی آشنا شوید به شما توصیه می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه بمانید و مطالب را با دقت مورد بررسیتان قرار دهید.

اهمیت مشاوره ملکی

همانطور که تا به این قسمت از مقاله متوجه شده اید، پیش از انجام معامله های ملکی باید از مشاوره ملکی بهره مند گردید تا بتوانید با رعایت قوانین و مقررات مربوطه یک معامله مناسب را داشته باشید. با این حال بعضی از افراد گمان می کنند که دریافت مشاوره ملکی از اهمیت چندانی برخوردار نیست. به همین خاطر چند مورد از اهمیت مشاوره ملکی را در این قسمت از مقاله برایتان گردآوری کردیم که عبارتند از:
حفاظت از حقوق طرفین
توجه داشته باشید هنگامی که مشاوره ملکی دریافت می کنید می توانید به راحتی در انجام معامله هایتان از حقوق خود دفاع نمایید. ممکن است عده ای از افراد با خود بپرسند چگونه حفاظت از حقوق خود تنها با دریافت مشاوره ملکی مکان پذیر است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم هنگامی که شما مشاوره های ملکی دریافت می کنید تمامی قوانین و مستندات در اختیار شما قرار می گیرد و با آگاه بودن از آن ها می توانید در مقابل افراد دیگر از حق و حقوق خود دفاع نمایید. اگر شما هم تمایل دارید یک معامله بدون ضرر داشته باشید قطعاً پیش از هر کاری باید از مشاوره ملکی هره مند گردید.
پیشگیری از مشکلات آتی
یکی دیگر از مسائلی که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید این است که دریافت مشاوره ای ملکی می توانید از مشکلات آتی پیشگیری نمایید. هنگامی که به دریافت مشاوره می پردازید مشاور قبل از آن که معامله را تکمیل کنید تمامی مستندات را مورد بررسی خود قرار می دهد و اگر مشکلی از این بابت وجود داشته باشد به شما هشدار می دهد که از بستن آن قرارداد جدا خودداری نمایید و ضرور و زیان جلوگیری کنید. در واقع مشاوران ملک می توانند جلوی خسارت های بسیار زیاد را بگیرند.
راهنمایی در معاملات پیچیده
از دیگر نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که بعضی از معاملات پیچیده تر هستند و نیاز به مشورت و راهنمایی بیشتری دارند. در این موارد مشاور می تواند راه حل هایی را برای شما در نظر بگیرد تا بتوانید بدون ضرر و زیان معامله خود را انجام دهید. اگر در چنین مواقعی هستید به شما پیشنهاد می دهیم تا حتماً از مشاوره ای ملکی بهره مند گردید.

بررسی نکات کلیدی در مشاوره ملکی

انتخاب مشاوره مناسب
اگر می خواهید از مشاوره ملکی بهره مند گردید به شما توصیه می کنیم تا حتماً به انتخاب مشاوره مناسب بپردازید. امروزه افراد زیادی اقدام به ارائه مشاوره می پردازند که بسیاری از آن ها ممکن است از مهارت و تجربه کافی برخوردار نباشند. به همین خاطر شما باید به دنبال مشاوره ای باشید که تجربه مهارت و دانش را در کنار یکدیگر دارد. این افراد قوانین و مقررات را  دانند و می توانند بدون آنکه شما زیانی ببینید معامله را به اتمام برسانند. به همین خاطر تماً باید توجه داشته باشید که مشاوری که انتخاب می کنید از همه لحاظ برتر است.
بررسی دقیق مدارک ها
از دیگر نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که مشاوری که انتخاب می کنید باید حتماً به بررسی دقیق اسناد و مدارک شما بپردازد. در این صورت اگر نقصی وجود داشته باشد شما را از آن آگاه می کند و جلوی خسارت های بزرگ را می گیرد. لذا توجه داشته باشید که قرار داد باید به گونه ای تنظیم شود که تمامی حقوق شما در آن حفظ شده و مشکلات بزرگ و کوچکی را با خود به همراه نداشته باشد.
اگاهی از قوانین ملکی محلی
یکی از نکاتی که اکثر افراد به آن توجهی ندارند این است که مشاوره ملکی باید از قوانین ملکی محلی آگاهی کامل داشته باشد‌. همانطور که می دانید قوانین املاک ممکن است در هر کشور منحصر به فرد باشد به همین خاطر مشاوره ای که انتخاب می کنیم باید حتماً از قوانین ملکی محلی آگاهی کامل داشته باشد تا بتواند شما را در این راستا همراهی و همیاری کند.

بررسی وظایف مشاوران ملکی

حال که با مزایا و نکات مشاوره ملکی به خوبی آشنا شده اید وقت آن است تا از وظایف اصلی مشاوران ملکی آگاه باشید تا بتوانید با دید بازتر نسبت به این موضوع تصمیم بگیرید. از مهم ترین وظایف مشاوران ملکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
بررسی قوانین و مقررات
همانطور که تا به الان متوجه شده اید مشاوران ملکی از قوانین و مقررات املاک به خوبی آگاه هستند و باید به تحلیل و بررسی قوانین و مقررات معامله مدنظر بپردازند و مشتری های خود را راهنمایی نمایند. دقت داشته باشید که مشاوران ملکی می توانند نقاط قوت و ضعف قوانین را بررسی کرده و مخاطب را از آن آگاه سازند.
تدوین و بررسی قرارداد ها
مشاوران ملکی با آگاهی که دارند قادر هستند تا به تدوین و بررسی قراردادهای مختلف انجام خرید فروش و اجاره بپردازند. ممکن است عده ای از افراد با خود بپرسند تدوین قرارداد توسط مشاوران ملکی چه مزیتی دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم هنگامی که مشاور به تدوین و بررسی قرارداد می پردازد می تواند حق و حقوق مشتری خود را در آن قرار داد به بالاترین درجه ممکن خود برساند. همچنین توجه داشته باشید که مشاوران می توانند از بروز مشکلات حقوقی تا حد بسیار زیادی جلوگیری کرده و مشتری خود را از این گونه مشکلات در امان نگه دارند.
راهنمایی در انجام معاملات
یکی از مهم ترین وظایف مشاوران ملکی راهنمایی مشتری در انجام معاملات است. توجه داشته باشید که مشاوران از شرایط بازار همواره آگاه هستند و می توانند مشتری خود را به سمت انجام معاملات سودمندتر هدایت کند.
حل و فصل اختلافات
همانگونه که می دانید در انجام معاملات ملکی ممکن است اختلافات زیادی میان طرفین به وجود آید و کار به راجع قضایی بکشد. در چنین مواقعی مشاوران ملکی می توانند در دادگاه حضور پیدا کنند و از حق و حقوق مشتری خود تا حد توان دفاع کنند. اگر بخواهیم این موضوع را برایتان جمع بندی کنیم باید بگوییم که مشاوران ملکی می توانند به حل و فصل اختلافات در معاملات ملکی بپردازند.

مشاوره ملکی به چه صورت ارائه می گردد؟

ممکن است عده ای از افراد با خود بپرسند مشاوره ملکی به چه صورت ارائه می گردد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم مشاوره ملکی در مجموعه ما به سه روش حضوری، تلفنی و همچنین آنلاین به مشتریان ارائه می گردد. مشتریان محترم می توانند با توجه به شرایط خود یک روش را برای دریافت مشاوره انتخاب کرده و از خدمات منحصر به فرد مجموعه ما بهره کافی و لازم را ببرند. توجه داشته باشید که دریافت مشاوره به صورت آنلاین می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی زیادی کند. اگر قادر به دریافت مشاوره به صورت حضوری نیستید بهترین روش برای شما شاوره تلفنی و آنلاین محسوب می شود.

هزینه مشاوره ملکی

یکی از فاکتورهای مهم برای مشتری ها هزینه مشاوره ملکی است. لذا باید توجه داشته باشید که هزینه نهایی برای تمامی مشتری ها یکسان نیست بلکه عوامل مختلفی در این امر تاثیرگذار هستند‌. برای آگاهی هرچه بیشتر درباره هزینه مشاوره ملکی می توانید با شماره تماس های موجود در وب سایت تماس گرفته و سوالات خود را در این باره مطرح نمایید. مشاوران مجموعه ما شما را در این باره به طور کامل و جامع راهنمایی خواهند کرد.
سخن پایانی
همانطور که تا به این قسمت از مقاله متوجه شده اید مشاوره ملکی باید حتماً قبل از انجام معاملات انجام شود تا فرد بتواند بدون کمترین خسارت یک معامله سودمند انجام دهد. به همین خاطر در این قسمت از مقاله سعی کردیم تا شما را با صفر تا صد مشاوره ملکی آشنا نماییم. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق توانسته باشید سوالات و ابهامات ذهن خود را نسبت به این موضوع برطرف کرده و در صورت تمایل به دریافت خدمات مد نظرتان از مجموعه ما بپردازید.
اطلاعات تماس با ما
آدرس: پاسداران، بهستان هشتم، پلاک 27
تلفن تماس: 02191004808
واتساپ: 09104840910
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به هلدینگ مشاوره دکترگپ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح